Rozhovor se Stacey McGee, Lila* Liverpool International Sales Manager: “Neexistuje lepší způsob, jak zlepšit svou angličtinu než v zemi”

STACEY MCGEE, MANAŽERKA MEZINÁRODNÍHO PRODEJE

Proč by si měl student vybrat svou školu?

Ve společnosti LILA* se věnujeme poskytování nezapomenutelného a vzdělávacího zážitku studentům po celém světě. Vítáme studenty v rodině LILA* a nabízíme podporu před i po studiu, abychom jim umožnili co nejvíce vyžít své studijní zkušenosti v zahraničí.
Vždy vynasnažíme se zajistit, aby naši studenti měli co nejlepší zkušenosti a poskytovali domov daleko od domova. Rádi si myslíme, že “jakmile jste studentem LILA*, jste vždy studentem LILA*”.

 

Jaké jsou podle vašeho názoru hlavní výhody studenta studujícího v zahraničí?

Studium v zahraničí má mnoho výhod, zejména v Liverpoolu. Naše město nabízí domov daleko od domova a je známé tím, že je jedním z nejpřátelštějších měst ve Velké Británii.
Neexistuje lepší způsob, jak zlepšit svou angličtinu, než v samotné zemi, kde můžete mluvit s místními lidmi a opravdu se ponořit do britského životního stylu.
Bezpochyby jsou hlavními přínosy přátelé a vzpomínky, které si během studia v zahraničí vyžádáte. Naši studenti si dělají celoživotní přátele z mnoha částí světa a učí se o mnoha různých kulturách.

 

Jak vidíte budoucnost jazykové turistiky?

Rok 2020 byl pro jazykovou turistiku obtížný, jak všichni víme. Potřeba a touha studentů cestovat a nejvíce se ponořit do našich měst a škol je zde však stále více než kdy jindy. Během roku 2020 jsme strávili spoustu času doma, takže nepochybuji o tom, že když jsou studenti dychtiví znovu cestovat a naše školy mohou dělat to, co umí nejlépe.

 

Jaké typy kurzů budou podle vás v budoucnu nejžádanější?

V blízké budoucnosti vidím, že příprava na zkoušku je populárnější než krátkodobé kurzy, protože tito studenti budou muset cestovat a pak pokračovat a pokračovat ve studiu v budoucnu. Věřím také, že kurzy English Plus budou i nadále prosperovat, protože studenti a rodiče budou hledat způsob, jak skutečně investovat své peníze do kurzu, který tam zlepší angličtinu, ale může také nabídnout něco navíc, jako je letecké / obchodní studium.

ŠKOLA


Jméno školy

LILA*

Země/město

Spojené království / Liverpool

 

Nejdůležitější věci, které škola může nabídnout

LILA* Liverpool nabízí vše, co student potřebuje, aby měl skvělé zkušenosti v zahraničí. Naše moderní vzdělávací zařízení nabízejí širokou škálu kurzů, kvalitní výuku, hodnotu za peníze, vynikající polohu, osobní služby a fantastický sociální aspekt, který doplní zážitek.
Pokud hledáte živou, ikonickou kulturní destinaci, LILA* Liverpool je škola pro vás. Nachází se v centru města, studenti se mohou těšit na nové obchody a restaurace, chladné bary a spoustu kulturních, hudebních, sportovních a společenských příležitostí. LILA* se nachází hned vedle báječné nákupní čtvrti Liverpool One a jen autobusem od premiership, liverpoolských a evertonských fotbalových týmů FC. Jsme hned za rohem od slavného “Cavern Clubu”, který je domovem Beatles. Jeskyni můžete navštívit na společenské noci se spolužáky.

 

Typy kurzů vyučovaných ve škole

Řada kurzů Lila* má něco pro každého, ať už se student učí angličtinu pro každodenní použití, akademické účely nebo na pracovišti.
Dostupné kurzy jsou:
Obecná angličtina (intenzivní, na plný a částečný úvazek)
Příprava IELTS, Cambridge (FCE a CAE), Trinity (pouze uzavřené skupiny)


• Večerní kurzy
• Angličtina pro firmy
• Vzdělávání učitelů
• Juniorské skupiny a programy
• Online učení (samostatně výdělečná činnost nebo zabalené s kurzem LILA*)
• Život v jazyce: studium a pobyt v domě učitele
• Specializované kurzy angličtiny
• Angličtina + stáž
• Krátké středoškolské umístění
• Angličtina a fotbal
• Úrovně A
• Příprava na univerzitu

 

Zajímavosti v okolí školy a ve městě obecně

Liverpool má co nabídnout jako pulzující, ikonickou a kulturní destinaci. Máme více divadel, muzeí a galerií než jakékoli jiné město mimo Londýn. LILA* Liverpool se nachází hned vedle báječného nákupního komplexu Liverpool ONE a kousek autobusem od fotbalových týmů Premier League Liverpool FC a Everton FC.
Jsme hned za rohem od slavného Cavern Clubu, který je domovem Beatles. Navštivte Jeskyni na společenské noci se svými spolužáky a zažijte
legendární noční život. Liverpool má také bohatou historii a nabízí mnoho původních budov a atrakcí, včetně Royal Liver Building, St George’s Hall, Světového muzea a dvou katedrál spojených Hope Street.

Leave a Reply