Rozhovor s Nadiiou Filinskou, manažerkou rozvoje obchodu pro Eorope a SNS skupiny New College Group: “Studium v zahraničí zahrnuje nové známé a vznik nových užitečných kontaktů”

NADIIA FILINSKA, MANAŽERKA ROZVOJE PODNIKÁNÍ, NOVÁ VYSOKOŠKOLSKÁ SKUPINA

Proč by si student vybral vaši školu?

Jazykové školy NCG se nacházejí v některých z nejlepších studentských měst: Manchester, Liverpool a Dublin. U zahraničních studentů jsme si vybudovali silnou pověst díky vysoce kvalitní výuce, přátelskému personálu a nejmodernějším zařízením.

Chceme, aby ses cítil jako součást jedné velké rodiny. Připojte se k NCG a seznamte se se studenty z celého světa a naučte se anglicky, zatímco se budete bavit, a spřátelte se! Od prvního dne na naší jazykové škole angličtiny vám náš tým pomůže se všemi potřebami a ujistěte se, že si vezmete zpět skvělé vzpomínky ze studia na New College Group.

A my prostě zbožňujeme to, co děláme. A naším hlavním cílem je spokojený student s velkými zkušenostmi po

 

Jaké jsou podle vašeho názoru hlavní výhody pro studenta ke studiu v zahraničí?

Mohu hodiny hovořit o výhodách a příležitostech, které dávají i krátkodobé studium v zahraničí, ale zde se pokusím zdůraznit hlavní
Vysoká úroveň vzdělávání ve Spojeném království a Irsku
Diplomy z evropských univerzit jsou žádané po celém světě.
I během krátkodobého školení si můžete zlepšit znalost cizího jazyka.
Studium v zahraničí zahrnuje nové známé a vznik nových užitečných kontaktů.
Můžeš si najít práci před maturitou.
Nikdo neukládá samotný proces učení.
Je možné cestovat do nové země a další

 

Jak vidíte budoucnost jazykové turistiky?

Myslím si, že jakmile se otázka volného pohybu víceméně vyřeší, studenti se znovu vynasnažují prozkoumat nové země. Na setkáních (bohužel online) se mnoho agentů nadšeně ptá na rok 2022, kdy, doufejme, bude mít většina zemí volný přístup k vakcíně. Další otázka, na kterou zatím nemáme odpovědi, bohužel, jak bude probíhat pohyb dětí mladších 16 let.

Ale jinak si myslím, že se nic nezmění. A průmysl se vrátí na úroveň roku 2019.

 

Jaké typy kurzů bude podle vás v budoucnu nejžádanější?

Podle mého názoru bude příprava IELTS oblíbená , protože IELTS je znovu ověnčována pro všechny vysoké školy. Obchodní angličtina bude mít své místo i v budoucnu. Stejně jako po Covid- 19 krát , I quess, podnikání se stalo ještě globálnější se všemi zoom setkáních k dispozici.

ŠKOLA


Název školy

Nová vysokoškolská skupina

Země/město

Spojené království – Irsko / Manchester – Liverpool – Dublin

 

Nejvýznamnější věci, které škola může nabídnout

Tím, že našim studentům poskytujeme přístup k vysoce kvalitnímu vzdělání, jim také pomáháme dosáhnout osobního růstu a profesního úspěchu. V NCG poskytujeme našim studentům jak výkonné vzdělávací nástroje a zařízení, tak vysoce kvalifikované učitele, podpůrné administrátory. U zahraničních studentů jsme si vybudovali silnou pověst díky vysoce kvalitní výuce, přátelskému personálu a nejmodernějším zařízením. Rozmanitost kurzů vám umožní vybrat nejlepší řešení v každém případě. Kromě obvyklých kurzů. jako je obecná angličtina, příprava na zkoušky IELTS, můžeme přizpůsobit kurz, který vyhovuje potřebám našich klientů – inženýrů, zdravotnických pracovníků, učitelů.

 

Typy kurzů vyučovaných ve škole

V NCG máme všechny druhy obecné angličtiny, kurzy dovedností, IELTS Preparation, soukromé kurzy angličtiny, které všechny běží online i tváří v tvář.

Angličtina pro průmysl, jako je lékařská angličtina, angličtina pro letectví, angličtina pro finance, angličtina pro marketing, angličtina pro armádu jsou možné vytvořit pro vaše speciální potřeby.

A různé programy pro děti – juniorské letní tábory, mini pobyty, online tábory.

Jsme velmi otevřeni jakékoli diskusi a vytváření programu na míru pro skupiny.

 

Zajímavosti v okolí školy a ve městě obecně

Všechny naše školy se nacházejí ve skvělých oblastech. Centrum města Manchesteru nebo Liverpoolu nebo úžasný habour poblíž Dublinu.

Manchester je mnohým známý jako druhé město Velké Británie a je neuvěřitelným místem ke studiu. Manchester je domovem dvou největších fotbalových klubů na světě a je také skvělým místem, kde si můžete užít mezinárodní sportovní akce a skvělé dopravní spojení.

Liverpool je evropským hlavním městem kultury a je známý svým bohatým dědictvím a vřelou pohostinností. Liverpool se také etabtalizační jednou z předních evropských sportovních a zábavních metropole, což z něj dělá vysněné místo pro studium.

NCG Dublin se nachází v přímořském městě Dun Laoghaire, pouhých 20 minut od centra Dublinu, a nabízí řadu vybavení včetně posilovny, kina, divadla, nakupování a vodních sportů.