Rozhovor s Rogerem de Gaetanem, ředitelem Link School of English na Maltě: „Studenti, kteří přicházejí do styku, si zaslouží pohodlí svého domova v naší zemi“

Link School of English

Roger de Gaetano, ředitel Link School of English, Malta

 

Proč by si student vybral svou školu?

Byli jsme založeni téměř 30 let a zůstali jsme pouze střední školou nabízející  osobní pozornost. O to nás studenti žádají. Zahraniční studenti si zaslouží pohodlí vlastního domova v naší zemi.  Díky kombinaci národností v naší škole jsou studenti vystaveni různým národnostem, a proto musí komunikovat pouze v angličtině.

 

 

Jaké jsou podle vás hlavní výhody pro studenta studujícího v zahraničí?

V naší škole je k dispozici úplné ponoření do angličtiny. Na Maltě se mluví anglicky všude a zahraniční studenti tak dostanou správnou příležitost ponořit se do našeho jazyka, protože dostanou prostor žít jazykem. „Talk to Me“ je nový kurz, který studentům umožňuje zlepšit své konverzační dovednosti. Studenti se obecně bojí chyb, proto méně mluvte. Tento strach nelze překonat pomocí našich profesionálních techniků. 

 

 

Jak vidíte budoucnost jazykové turistiky?

Jediný způsob, jak rozšířit a rozšířit svoji budoucnost, je cestovat a odvětví cestovního ruchu nikdy nezemře. 
Lidé hledají nové pracovní příležitosti a používání angličtiny je v dnešní době zcela zásadní.

 

 

Jaký je den pro studenta ve vaší škole a jaký je networking mezi vrstevníky?

„Angličtina pro komunikaci busness“, protože obsahuje veškerý potřebný materiál k rozvoji jakékoli dovednosti nebo uplatnění pracovních příležitostí. Narodili jsme se do práce a nejúspěšnější jsou ti, kteří hledají a usilují o správné nástroje. Angličtina je nejdůležitějším nástrojem úspěchu. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni, aby stimulovali všechny zkušenosti v angličtině s naprostým úspěchem. 

 

ŠKOLA


link shool of english
Název školy

Link School of English

Země/město

Malta/Swieqi

 

 

Jaké jsou nejdůležitější věci, které škola může nabídnout?

Jsme střední škola, která nabízí pouze profesionální výuku angličtiny a dalších jazyků. Pomáháme studentům hledat pracovní příležitosti  na Maltě nebo mohou pomoci při postupu ve vzdělávání tím, že se přihlásí do místní univerzity.  

 

 

Jaké typy kurzů se vyučují ve škole?

Nabízíme širokou škálu programů EFL, včetně těch nejžádanějších: příprava na zkoušky IELTS , anglicky pro: cestovní ruch a pohostinství, bankovnictví a finance, právní terminologie, obchod, IT, obchodní komunikace, administrativa, pojištění a angličtina jsou snadné.  

 

 

Jaká jsou největší lákadla v okolí školy a ve městě obecně?

Nabízíme ubytování v docházkové vzdálenosti. Naše portfolio zahrnuje čtyři byty naproti škole, jednu vilu s bazénem, jednu vilu se zahradou o rozloze 600 metrů čtverečních a další vilu s vynikajícím vybavením. Naše škola se nachází ve městě Swieqi v blízkosti parku, mnoha obchodů a tenisového kurtu.